Armatura kolejowa
Wyposażenie warsztatów
Serwis samochodowy
Serwis motocykli
Zabudowy pomocy drogowych
Tunning mechaniczny samochodów

Tunning mechaniczny samochodów

Tunning znany jest nam od wielu lat, gdyż Nasze SZEFOSTWO brało niegdyś udział w rajdach samochodowych w Polsce.

W związku z rosnącym zainteresowaniem zmianami mechanicznymi w samochodach postanowiliśmy wprowadzić usługę tunningu mechanicznego do naszej oferty.

Jednocześnie chcielibyśmy zakomunikować, że jesteśmy właśnie w trakcie montażu hamowni podwoziowej (jedno-osiowej) firmy MAHA.

Kilka samochodów, które zostały już przez nas zmienione jeździ z powodzeniem po polskich drogach. Możemy się poszczycić takimi samochodami jak Mercedes W140 - 350TD o mocy 250 KM, którego zdjecia można zobaczyć. Jesteśmy w trakcie budowy samochodu do wyscigów na dystansie 1/4 mili by zaprezentować nasze możliwosci. Samochodem użytym do tego celu jest Mazda MX-5 z silnkiem zaadaptowanym z Mazdy 323 GT-R .

Na zamówienie wykonujemy kolektory wydechowe ze stali nierdzewnej i nierdzewnej-bezszwowej do samochodów turbinowych jak i wolnossących oraz pozostałe części układów wydechowych.

www.stayinbrecon.co.uk mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk www.bouddhawokparis.fr